Atsiskaitymas

ATSISKAITYMAS

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite atsiskaityti:

  • Bankiniu pavedimu, kurį galėsite atlikti  po užsakymo pateikimo. Prekės bus išsiųstos gavus bankinį pavedimą.
  • Naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslaugomis ir tiesioginiu nukreipimu į Jūsų bankininkystės sistemą iš prekių užsakymų lango.
  • Naudodamiesi elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis, kaip pvz. Paysera, PayPal ir kt.

 

1.Apmokėjimas bankiniu pavedimu. 

Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite atlikti pavedimą į nurodytą UAB "Sportkoop" banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Užsakymo numeris (gausite el.paštu)

Gavėjas: UAB "Sportkoop“
Gavėjo sąskaita: LT707300010002256956
Gavėjo bankas: AB „Swedbank“

 Šitą būdą rinkitės jei negalite apmokėti tiesiog dabar arba nesinaudojate el. bankininkystės sistema, ar tiesiog norite dar pagalvoti. Jūs el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą bei užsakymo nr., pagal kurį padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje- 2 d.d. laikotarpyje.

 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje Jūs už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB DNB bankas, Nordea Bank Lietuva ir kt. el. bankininkystės sistemomis. Tiesiog pasirinksite Jūsų naudojamo banko logotipą ir būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą.

Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.

 

4. Atsiskaitymas naudojantis elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis. Atsiskaitykite Paysera elektroniniais pinigais, ar turimomis galimomis kreditinėmis kortelėmis.

 

Saugių pirkinių Jums linki  parduotuve.inkospor.lt


Iškilo papildomų klausimų? Rašykte mums parduotuve@inkospor.lt
arba susisiekite telefonu 8-699-32433 (darbo dienomis nuo 10 iki 18 val.)